Акції та новини

Спеціальна пропозиція низького сезону в серпні

Скористайтеся спеціальною пропозицією на путі...


ТЕКАР-терапія

Інноваційний метод лікування

Історія

Санаторій «Гірська Тиса» використовує багатовіковий досвід лікування цілющими мінеральними водами Квасів і являє собою затишне місце, де Ви можете комфортно відпочити та істотно покращити своє здоров'я.

Курорт Кваси, який знаходиться в найкрасивішому куточку Українських Карпат, здавна славиться унікальними цілющими джерелами. Найбільш близькі за складом аналоги цим «квасним» водам із вмістом миш'яку є лише на французькому курорті Ля-Бурбуль, у Німеччині, на Камчатці та на острові Сахалін. 

Першу в Квасах водолікарню з купальнями, яка називалася «Буркут» (тому що наша від природи газована вода «буркоче»), збудовали в середині ХІХ століття, за часів панування Австро-Угорської монархії. На наших мінеральних джерелах поправляли своє здоров'я заможні сім'ї з Австрії та Німеччини. Тобто, гуцульський Баден-Баден вже не одне століття приваблює не тільки земляків, а й жителів «старої» Європи.

Наш санаторій, що спеціалізується на оздоровленні опорно-рухового апарату, веде свою новітню історію з 1958 року, коли у Квасах відкрився пансіонат «Гірська Тиса». Спочатку він планувався як спеціалізована установа, в якому на основі лікування унікальною мінеральною водою мала проходити відновлювальна програма для льотчиків-космонавтів СРСР та персоналу атомних електростанцій.

Пізніше цей санаторно-курортний заклад було передано Закарпатській раді курортів і перетворено на пансіонат з лікуванням «Гірська Тиса». Після реконструкції в липні 1975 року «Гірська Тиса» почала працювати круглий рік. З січня 1977 пансіонат постановою Центральної ради з управління курортами профспілок був перейменований в санаторій «Гірська Тиса».

У липні 2008 року санаторій «Гірська Тиса» відновив свою роботу після капітального ремонту, який дав можливість надати нашим гостям відмінні умови для комфортного відпочинку і ефективного оздоровлення в Карпатах.

Наш санаторій розташований у центрі села, за 200 метрів від залізничної станції «Кваси». Поруч із санаторієм знаходиться сільська рада, поштове відділення, три магазини і два кафе.

У комплекс санаторію входять адміністративна будівля та їдальня, спальний і лікувальний корпуси. Із спального корпусу в їдальню можна пройти теплим критим переходом.

Широкий перелік лікувальних процедур та різноманітних послуг для повноцінного відпочинку, індивідуальний підхід до кожного гостя, а також дбайливе ставлення персоналу зроблять Ваш відпочинок у мальовничих Квасах не лише корисним, але й приємним.

Приєднуйтеся до нас

Ділимося рекомендаціями з питань здоров'я та відпочинку.

Часто ексклюзивно для підписників робимо спеціальні пропозиції та знижки на послуги санаторію.

Служба підтримки в соцмережах відповість на Ваші запитання щодо лікування, відпочинку та проживання.

© 2008-2020 «Гірська Тиса»
Розробка інтернет-проектів WebLife